Genel BilgilerKongre Tarihleri
21-24 Mart 2012  

Kongre Merkezi
Maxx Royal Kongre Merkezi , Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili ingilizcedir. Türkçe’den İngilizce’ye ve İngilizce’den Türkçe’ye simultane tercüme yapılacaktır.  

Kayıt ve Bilgi Hizmetleri
Kayıt ve bilgi masaları Otel'in Kongre Merkezi'nde yer alacak, 07:30 ile 22:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Kayıt ücretine bilimsel oturumlar, kongre materyalleri (program kitabı, katılım belgesi, kongre çantası ve yaka kartı), sergi alanına giriş dahildir. Daha önce kayıt yaptıramayan katılımcılarımız kongre merkezinde kurulacak kayıt masalarından kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.  

Konaklama Bilgileri
2 ana kongre oteli olan Maxx Royal ve Voyage Belek kompleks içerisinde yer almaktadır. Ana oteller dışında otel alternatifi sizler için rezerve edilmiştir. Daha detaylı bilgi için lütfen “kayıt ve konaklama” bölümünü ziyaret ediniz.

Katılım Belgeleri
Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt desklerinden verilecektir.  

Yaka Kartları
Yaka kartları kayıt masalarından temin edilecektir. Yaka kartı olmadan kongre merkezine giriş imkanı olmayacaktır.  

Sunum Kontrol Odası
Sunum kontrol odası kongre merkezinde bulunmaktadır ve kongre boyunca yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hizmet kongre süresince hizmet vermektedir.
 
İnternet Cafe ve Bilgi Merkezi
İnternet Cafe ve Bilgi Merkezi kongre süresince 08:00 – 18:00 saatleri arasında katılımcılarımızın hizmetinde olacaktır.  

Ulaşım
Web sayfamızda bulunan otellere Antalya Havaalanı’ndan isteğe bağlı olarak, ücret karşılığında özel transferler yapılacaktır. Transferler ilgili detaylı bilgileri “kayıt ve konaklama” sayfamızda bulabilirsiniz.

Mekik Servisler
Kongre süresince alternatif otellerden kongre merkezine ve kongre merkezinden alternatif otellere ücretsiz mekik servisi düzenlenecektir. Mekik servis saatleri kongre öncesinde duyurulacaktır.  

Hava Durumu

Mart ayında Antalya genellikle ılıman bir havaya sahiptir. Ortalama hava sıcaklığı 14°C - 19°C’dir. Akşamları serin olabilmektedir bu yüzden katılımcılarımızın yanlarında mevsimlik kıyafetler bulundurmalarını tavsiye ederiz.