ÖdüllerDeğerli Arkadaşlar,

Kabul edilen ve sunulan bildiriler arasından seçilecek en iyi on bildiri sahibi Almanya’da TAVI, TAAVI, Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi, Kalp Yetmezliği, Kalp Nakli ve LVAD konularında tanınmış bir merkezde 1 ay boyunca gözlemci olarak çalışmakla ödülendirileceklerdir.

Burs; her bursiyer için  hastanenin organizasyonu, uçak bileti, konaklama ve 1000 Euro cep harçlığını kapsayacaktır.

Kardiyoloji uzmanı ve Kalp Damar Cerrahisi uzmanı olarak bildiri özetinde 1. isim olarak yer alan ve 9. KKVC' de Yenilikler Kongresi' nde sunumu yapan her uzman bursa aday olabilecektir.

Bildiri Değerlendirme Komitesi değerlendirmeyi, bildirilere Bilim Kurulu tarafından verilen elektronik puanları, kendi değerlendirmelerini ve kongredeki sunumlarını göz önünde bulundurarak yapacaktır.

“Sunulan Bildirilerin” en iyi 10 tanesi Bildiri Değerlendirme ve Ödül Komitesi tarafından kongre sırasında sunumlardan sonra seçilecek ve ödüllendirilecektir. Burs kazanan isimler Kongrenin Gala Yemeği esnasında Bildiri Değerlendirme ve Ödül Komitesi Başkanı tarafından kongrenin son günü açıklanacaktır.

Bildiri Değerlendirme ve Ödül Komitesi' ni www.tksv.org ve www.yenilikler2013.org adresinde bulabilirsiniz.

Kongrede kabul edilen bildiriler Heart Surgery Forum ya da International Journal of Cardiology'nin Mart eklerinde yayınlanmaktadır. Tüm metinler de istendiği takdirde  E Journal of Cardiovascular  Medicine dergisinde yayınlanabilecektir.

BUGÜN BİLDİRİ YOLLAMAYI VE KAYIT OLMAYI UNUTMAYIN!